Бочка пластикова з широкою горловиною призначена для зберігання та транспортування різних харчових продуктів: рідин, олій, сипучих продуктів, меду та хімікатів. Застосовується для закваски овочів. Можна використовувати як ємність для води. Бочка виготовлена із харчового пластику, який абсолютно безпечний при контакті з харчовими продуктами, не токсичний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 35 л |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэтилен |
| Диаметр | 43см |
| Диаметр горловины | 28см |
| Вес (кг) | 1.9кг |
| Об `єм | 35л |
| Бренд | ПластБак |
| Тип изделия | Бочка пищевая |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴


