Бочка белая пищевая бидон 100 л для воды, вина, закваски овощей
1 530 ₴
1 415 ₴
- Готово к отправке
- Код: БП#30639
+380 (66) 972-63-84
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бочка пластикова з широкою горловиною призначена для зберігання та транспортування різних харчових продуктів: рідин, олій, сипучих продуктів, меду та хімікатів. Застосовується для закваски овочів. Можна використовувати як ємність для води. Бочка виготовлена із харчового пластику, який абсолютно безпечний при контакті з харчовими продуктами, не токсичний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 100 л |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэтилен |
| Диаметр | 43см |
| Диаметр горловины | 28см |
| Вес (кг) | 3.4кг |
| Об `єм | 100л |
| Бренд | ПластБак |
| Тип изделия | Бочка пищевая |
Информация для заказа
- Цена: 1 415 ₴


