Матеріал харчової двошарової ємності стійкий до ультрафіолетових променів, що дозволяє експлуатувати харчову ємність як у приміщенні, так і на вулиці.Харчова прямокутна ємність призначена для роботи з дуже широким спектром харчових і нехарчових речовин: вода, масла, кислоти і т.д.Основною перевагою перед різними аналогами є мала вага та компактний розмір.У прямокутному харчовому баку передбачений нашим виробником зливний штуцер, що дозволяє приєднувати до нього кран (шляхом накручування), до якого при необхідності можна підключити шланг, зафіксувавши його хомутом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ПластБак |
| Страна производитель | Украина |
| Количество слоев | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ПластБак |
| Вес (кг) | 6.7кг |
| Высота | 55см см |
| Длина | 103см |
| Диаметр горловины | 24см |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Полиэтилен |
| Об `єм | 250л |
| Тип изделия | Емкость для воды |
| Ширина | 54см см |
| Штуцер | Пластиковый 3/4 дюйма |
Информация для заказа
- Цена: 3 170 ₴


