


Сітка пташка, розмір комірки 30х35мм, рулон 2х100 метрів
Купуючи Сетку 30х35 пташка 2х100 метрів Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною Ця сітка має квадратні комірки розміром 30 мм. на 35 мм, ширина становить 2.0 метра, а довжина в рулоні 100 метрів. Сітка пташка переважно використовується для обладнання вольєрів для свійської й екзотичної птиці. Також дуже зручно використовувати цю сітку для захисту кущів малини, полуниці, суниці та дерев, особливо ягідних, від птахів шкідників. Сітку пташка можна використовувати й у декорі клумб і в облаштування присадибної ділянки. Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не схильна до корозії. Завдяки УФ-стабілізатору, що входить до складу сітки, термін експлуатації становить до 5 років!! Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка сітки 12 х 14 пташка 1х50 метрів здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 м |
| Довжина комірки | 35 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина комірки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 200 см |
| Тип сітки | Забірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 636 ₴


