


Сітка пластмасова, комірка 20х20мм, рулон 1.0х20 метрів (зелена) Колібрі
Купуючи Сетку 20х20 пластмасову 1.0х20 метрів Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною Ця сітка має комірки форми ромба розміром 20 мм. на 20 мм, ширина становить 1.0 метр, а довжина в рулоні 20 метрів. Забірна сітка — це не цегляний паркан, що не припав усім — шифер, а просто екологічно чистий бар'єр із пластикової сітки, який поставить приємну оку, межу Вашої території. Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не схильна до корозії. Застосування забірної сітки дуже різноманітне, оскільки Ви можете використовувати як на дачних ділянках, у садах і на клумбах, так і будівництва майданчиках, що окремо стоять приватних, територіях. Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 200 м |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 100 см |
| Тип сітки | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴


